Skład

SYLWIA -
najlepsza wokalistka pod słońcem. Ma mocny, czysty, piękny głos. Zachwyca nim nie tylko zapatrzonych w nią facetów. Większość kawałków w jej wykonaniu brzmi lepiej niż w oryginale. Nasza "perełka" gra na instrumentach perkusyjnych oraz na organach kościelnych. Absolwentka PSM I st. Laureatka wielu konkursów i festiwali wokalnych. Jest niesamowita pod każdym względem... Przekonajcie się sami.KLAUDIUSZ -
klawiszowiec, trębacz i główny wokalista. Założył zespół i od początku prowadzi cały ten interes. Wspaniały, mocny głos z discopolowym zacięciem. Zawsze uśmiechnięty, komunikatywny z nietuzinkowym poczuciem humoru. Grywa na organach kościelnych, aranżuje utwory na różne składy instrumentalne. Absolwent PSM I st.
Brał udział w warsztatach Jazz'owych, i big-band'owych prowadzonych przez wybitnych pedagogów. Zdobywca wyróżnień na Olimpiadach i konkursach muzycznych.


ŁUKASZ -
to nasz główny wodzirej. Śpiewa wszystko - od ostrego rocka do spokojnych kawałków o charakterze ballad. Niezwykły, utalentowany, niesamowity puzonista. Gra całym sobą, a muzykę traktuje jak najwspanialszą i najpiękniejszą kobietę. Energia i serce, którą wkłada w granie udzielają się wszystkim wokół. Dusza towarzystwa, potrafi rozbawić każdego. Absolwent PSM I st. Laureat konkursów kameralnych zespołów instrumentalnych. Współpracował z wieloma orkiestrami i big-bandami województwa opolskiego.


ŁUKASZ -
kontaktując się z zespołem na pewno traficie w jego ręce. To ponadprzeciętna osobowość artystyczna. Człowiek o szerokich horyzontach muzycznych i doskonałym słuchu. Świetnie czuje muzykę. Gdy z zamkniętymi oczami dmucha w saksofon i wydaje dźwięk wywołuje u kobiet dreszcze... Prócz saksofonu gra na wielu innych instrumentach i śpiewa - to człowiek orkiestra. Absolwent PSM I st. i PSM II st. Posiada na swoim koncie wiele nagród m.in. laureat ogólnopolskich Konfrontacji Instrumentów Dętych w Oławie.